THE DEFINITIVE GUIDE TO ووچر پرفکت مانی

The Definitive Guide to ووچر پرفکت مانی

The Definitive Guide to ووچر پرفکت مانی

Blog Article

سلام. میتونید از وبسایت ایرانیکارت استفاده کنید. با تشکر

کاربر در پایان سال اول فعالیت خود در پرفکت مانی و یا در صورت رسیدن گردش حساب به میزانی مشخص (۱۰۰ هزار دلار آمریکا یا معادل آن)، از فرصتی برای ارتقای حساب کاربری برخوردار می‌شود.

امکان شارژ حساب پرفکت‌مانی با ریال و از طریق کارت‌های بانکی عضو شتاب.

.برای پرهیز از خطا شماره کیف پول پرفکت مانی را از پاسخ کپی کنید و در فرآیند برداشت ارز استفاده کنید.

در صورتی که پرداخت آنلاین را انتخاب کنید مانند تصویر زیر به درگاه پرداخت منتقل می شوید و خرید پرفکت مانی به صورت اتوماتیک برای شما انجام خواهد شد و نیاز به اقدام دیگری ندارید.

خرید با پرفکت مانی یکی از معمول ترین روش های پرداخت در بیشتر سایت ها می باشد.

این شرکت دارای دفتر ثبت شده در پاناما است، اما دارای دفتر مرکزی عملیاتی در زوریخ و هنگ کنگ نیز است.

تمام شیوه‌های پرداخت در دنیا همیشه از اهداف کلاهبرداران و هکرها هستند. با این وجود، پرفکت مانی به خاطر محبوبیت کمتر (نسبت به شیوه‌های دیگری نظیر پی‌پل یا کارت‌های اعتباری) پرفکت مانی چندان مورد توجه این تبهکاران قرار نمی‌گیرد.

پس از ایجاد یک حساب کاربری، تنها زمانی به مجموعه کامل توابع دسترسی خواهید داشت که مراحل تأیید کامل شود. این شامل ارائه اطلاعات شخصی مانند آدرس و کد پستی، آپلود اسناد شناسایی و تأیید شماره تلفن همراه است که به حساب شما متصل می‌شود.

همانطور که گفتیم روش ارسال تیکت برای دریافت شماره کیف پول پرفکت مانی توصیه می شود.پس برای این کار از منوی سمت راست صفحه پورتال کاربری وی شارژ روی ثبت تیکت کلیک کنید.

پس از اینکه مدرک شناسایی شما تأیید شد، لازم است که آدرس خود را تأیید کنید. پرفکت مانی برای تأیید آدرس شما از آدرسی که بر روی قبوض ثبت شده استفاده می‌کند.

همچنین می‌توانید به قیمت‌ها و اخبار خرید پرفکت مانی صرافی در صفحه اصلی حساب و همچنین خدمات وام از طریق صرافی اعتباری دسترسی داشته باشید که جزئیات آن در وب‌سایت آمده است. این ویژگی‌ها خرید خرید پرفکت مانی پرفکت مانی را به امر مفیدی تبدیل می‌کند.

این ممکن است برای معامله گرانی که خواهان یک راه حل سپرده سریع هستند بسیار وقت گیر باشد.

میزان دلار مورد نیاز شما پس از پرداخت وجه به صورت کاملا خودکار به حساب کاربری شما واریز خواهد شد و فرآیند شارژ اکانت تکمیل می گردد.

Report this page